Error pri úlohe so ...

1 Likes
300 Views
Topic starter

Zdravím, mám problém s jednou úlohou. Konkrétne je to tá čo nasleduje po dokončení tej úlohy kde sme mali text rozdeliť na dve strany. Je tam úloha so Xorom a píše aby som poslal na server kód 123 a celé mi to po tej správe padne padne.

Quote

Posted by: @johnny

Dolezitym aspektom ulohy je pouzit dlzku sifrovanej spravy, ktoru dostanete ako udaj vopred. Pretoze v zasifrovanej sprave sa mozu nachadzat aj neviditelne znaky.

Topic starter

@guide no lenže ja žiadnu správu ani nedostanem, pretože ako náhle napíšem 123 a odošlem cele mi to padne. Alebo to mám chápať tak, že ja si mám vytvoriť nové pole kde mi ta správa príde, či ako? Moc som neporozumel Vašej odpovedi.

@johnny

Vsetko, co posielate alebo prijimate musite mat niekde ulozene. Precitali ste si podrobne dokumentaciu k tretiemu bloku? Tam je vsetko vysvetlene.

Topic starter

Myslím, že sa nechápeme. Ja rozumiem, že všetko treba mať niekde uložené. Posielam presne krok po kroku čo mi to robí. Na obrázku 2 som zadal 123 a stlačil enter, následne mi to padne a ukáže mi to čo je na obrázku 3. Následne, keď sa pozriem späť do konzole(obrázok 4), moju správu odoslalo ale žiadnu neprijalo.

@guide

Posts: 214

@johnny krokujete si to v debuggeri? Server vam urcite nieco posle. Nasledne si pozrite, ako narabate s prijimajucim buffer-om. A zistite, preco vam to padne.

@guide I got it!

Guide reacted