Notifications
Clear all

Podakovanie

2 Posts
2 Users
2 Likes
481 Views
 Jake
(@jake)
New Member
Joined: 4 years ago
Posts: 2
Topic starter  

Práve som dokončil blok 3 a s radosťou som zavrel 100+ kariet na chrome a je to skvelý pocit. Chcem sa poďakovať za super prístup kompetentných k nám študentom a celkovú vyzáž tohto predmetu. Dosť som sa toho naučil a tento "matrix nerd fest" bola kopa srandy. A teraz neviem prečo mám chuť si znova pozrieť celú trilógiu matrixu... 🙂

Ďakujem pekne!


   
Quote
Guide
(@guide)
Vedúci cvičení - Task boss Admin
Joined: 5 years ago
Posts: 214
 
Posted by: @jake

Práve som dokončil blok 3 a s radosťou som zavrel 100+ kariet na chrome a je to skvelý pocit. Chcem sa poďakovať za super prístup kompetentných k nám študentom a celkovú vyzáž tohto predmetu. Dosť som sa toho naučil a tento "matrix nerd fest" bola kopa srandy. A teraz neviem prečo mám chuť si znova pozrieť celú trilógiu matrixu... 🙂

Ďakujem pekne!

Ďakujeme za spätnú väzbu. Téma a "príbeh" v zadaní sa nemusí každému páčiť (to sa nedá nikdy). Pred rokmi sme však sedeli v tých istých laviciach ako vy a snaha je zlepšiť čo najviac z toho, čo sa kedysi ako študentom nepáčilo nám. Čo sa plagiátorskej kontroly týka, nejde o nejakú nezmyselnú buzeráciu. Nesieme zodpovednosť za vaše schopnosti, ktoré budete potrebovať na ďalších predmetoch. Vysokoškolský titul je aj o schopnosti samostatne riešiť a vyriešiť problém, a to niektorí študenti pochopia až vtedy, keď nesú dôsledky za svoje konanie.

Príjemné pozeranie! 🙂


   
Kokavec_Ondrej and Jake reacted
ReplyQuote
Share:
Close Menu