Notifications
Clear all

Feedback

3 Posts
2 Users
1 Likes
245 Views
(@durom3)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 4
Topic starter  

Ako po tom čo som zavrel všetky okna po dokončení Bloku 3 tak kým mam čerstvo v pamäti dám tu mini feedback :´)

Block 1: OK až na to že ziska 16b bolo skoro nemožné(problém že sme nerobili začiatočnú úlohu za 4b)

Block 2: Úplne adekvátny v poho sa dalo stihnúť na plný počet, ale v úlohe 2.4 je chyba vo #pragma comment( lib, “winmm” ) ------- namiesto  #pragma comment( lib, “winmm.lib” )

Block 3: sa dá ale bolo by fajn napísať že ak chceme zahatiť komunikáciu musíme poslať niečo(pre mňa ten začiatok bol neprehľadný a nevedel som co sa po mne žiada)

Ale čo som neznášal bolo test plagiatu lebo som sa najviac bál že niekto to bude mať podobné ako ja budem musieť to riešiť.


   
Quote
Guide
(@guide)
Vedúci cvičení - Task boss Admin
Joined: 5 years ago
Posts: 214
 

Dakujeme za feedback. Prvy blok bol vsak za 12 bodov maximalne, a pociatocna uloha bezne byva za 2, nie za styri body. Cize z uloh za 16 bodov ste si mali vybrat ulohy tak, aby ste ziskali max. 12 bodov za prvy blok.

Za upozornenie na chybu vam davam bonusovy bod, uz som to opravil. Neviem, ako sa volate, ale mozete kontaktovat svojho cviciaceho a odkazat sa tento post a bod dostanete.

Testovanie na plagiaty je preto, aby studenti "nepajcovali" zadania bez snahy nieco sa naucit.


   
Durom3 reacted
ReplyQuote
(@durom3)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 4
Topic starter  

@guide prepáčte moja chyba (Block 1) ale aj tak by som za to úvodné cvičenie bral tie 2b, inak díki za bonusivý bodík 

 


   
ReplyQuote
Share:
Close Menu